Roboty dozujące – uszczelnianie oraz klejenie

Precyzja w każdym mililitrze

Uszczelki formowane na miejscu (FIPG) są używane od wielu lat np. w przemyśle motoryzacyjnym. Wiele zastosowań dotyczy układu napędowego, silnika. Dodatkowe zastosowania obejmują komponenty elektryczne i lampy, takie jak reflektory, kierunkowskazy itp.

Uszczelka wylewana działa jak klej/uszczelniacz, aby zapobiec wyciekom płynów, a także przedostawaniu się kurzu lub powietrza – tak jak zrobiłaby to klasyczna uszczelka.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Zalety stosowania uszczelki wylewanej zamiast wycinanej obejmują zmniejszenie ilości odpadów, zwiększenie dokładności, poprawa szczelności.

Oprogramowanie naszych robotów jest specjalnie zoptymalizowane do wykonywania tego typu uszczelek. Zawiera funkcjonalności dzięki którym dużo łatwiej jest osiągnąć wysoką dokładność i precyzję dozowania. Ewentualne zmiany w sposobie aplikacji uszczelki (np jej grubości) są bardzo łatwe i nie wymagają czasochłonnych zmian w programie.

Galeria Robota ROBO H 3Dx

Masz dodatkowe pytania?

Umów się z naszym doradcą na rozmowę lub prezentacje naszych rozwiązań

+48 32 360 32 96

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.

+48 32 360 32 96

office@apcom.pl

Józefa Mazura 4
41-253 Czeladź

Formularz kontaktowy

Możesz również skorzystać z naszego formularza, gdzie zawarte są wszystkie niezbędne dane, do wyceny projektu maszyny?

Napisz do nas