Uszczelnianie / Klejenie

Roboty dozujące – uszczelnianie oraz klejenie

Precyzja w każdym mililitrze

Uszczelki formowane na miejscu (FIPG) są używane od wielu lat np. w przemyśle motoryzacyjnym. Wiele zastosowań dotyczy układu napędowego, silnika. Dodatkowe zastosowania obejmują komponenty elektryczne i lampy, takie jak reflektory, kierunkowskazy itp.

Uszczelka wylewana działa jak klej/uszczelniacz, aby zapobiec wyciekom płynów, a także przedostawaniu się kurzu lub powietrza – tak jak zrobiłaby to klasyczna uszczelka.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Zalety stosowania uszczelki wylewanej zamiast wycinanej obejmują zmniejszenie ilości odpadów, zwiększenie dokładności, poprawa szczelności.

Oprogramowanie naszych robotów jest specjalnie zoptymalizowane do wykonywania tego typu uszczelek. Zawiera funkcjonalności dzięki którym dużo łatwiej jest osiągnąć wysoką dokładność i precyzję dozowania. Ewentualne zmiany w sposobie aplikacji uszczelki (np jej grubości) są bardzo łatwe i nie wymagają czasochłonnych zmian w programie.

Uszczelnianie / Klejenie

Galeria Robota ROBO H 3Dx

Uszczelnianie / Klejenie

Masz dodatkowe pytania?

Umów się z naszym doradcą na rozmowę lub prezentacje naszych rozwiązań

+48 32 360 32 96

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.

+48 32 360 32 96

office@apcom.pl

Józefa Mazura 4
41-253 Czeladź

Formularz kontaktowy

Możesz również skorzystać z naszego formularza, gdzie zawarte są wszystkie niezbędne dane, do wyceny projektu maszyny?

Napisz do nas

Roboty dozujące klej dostosowane do Państwa potrzeb

W naszej firmie przygotowujemy rozwiązania odpowiednie do każdego rodzaju zadań przemysłowych. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że w wielu dziedzinach, na przykład w branży motoryzacyjnej, do wykonywania różnorodnych prac niezbędne są wysokiej jakości roboty dozujące klej. Mamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają nam na kompleksowe podejście do tematu i przygotowanie maszyn, które bez problemu poradzą sobie ze specyfiką takiej pracy.

Nie jesteśmy tylko dystrybutorem, ale również producentem. Dlatego jesteśmy w stanie skonstruować dla naszych klientów roboty dozujące klej, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb i zastosowań. Nie prezentujemy tylko gotowych rozwiązań, ale tworzymy także nowe. Są one poprzedzone konsultacjami i obszernym wywiadem zebranym u zleceniodawcy. Dzięki temu korzystając z naszych usług, otrzymają Państwo systemy, które na pewno spełnią wszelkie oczekiwania.

Uszczelki wylewane – precyzyjna metoda na uszczelnianie

Niektóre elementy różnego rodzaju mechanizmów, na przykład silnika samochodowego czy układu napędowego, wymagają do prawidłowego działania całkowitej szczelności. Tradycyjne uszczelki nie są najlepszym rozwiązaniem, gdyż przyczyniają się do zwiększenia produkcji odpadów, mogą szybko się zużyć i często miewają niedoróbki. Lepszym rozwiązaniem są uszczelki wylewane za pomocą precyzyjnego dozownika kleju.

Wylewanie uszczelek wiąże się nie tylko z uzyskaniem lepszych parametrów i zabezpieczenia dla danego produktu, ale także z obniżeniem kosztów samej pracy. Nasze precyzyjne roboty dozujące klej pozwalają na systematyczne i powtarzalne wykorzystywanie surowca w dokładnie takich samych, określonych przez program, dawkach. Dzięki temu wszystkie wykonane w ten sposób uszczelki wylewane mają te same właściwości.

Oferowany przez nas sprzęt może być swobodnie modyfikowany i rozbudowywany. Poszczególne roboty różnią się od siebie wydajnością, pojemnością zbiorników na surowiec, zakresem rozdzielczości dozowania i nie tylko.

Wylewanie uszczelek w prosty, zautomatyzowany sposób

Automatyzacja dozowania kleju jest czymś, co z pewnością zoptymalizuje procesy produkcyjne w Państwa firmie. Oferowane przez nas roboty są nie tylko świetnie zaprogramowane, ale także wykonane z wysokiej jakości komponentów. Ich niezawodność i systematyczność jest czymś, co zapewnia stały poziom pracy, a także znacząco ogranicza straty powodowane błędami ludzkimi.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych robotów dozujących do uszczelek wylewanych, zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże przejść przez formalności związane z zamówieniem.