Urządzenia dozujące

Zaawansowana technologia dozowania

Produkujemy systemy dozujące jedno i wieloskładnikowe na materiały płynne i półpłynne m.in do następujących aplikacji:

Produkcja każdej maszyny APCom rozpoczyna się od opracowania indywidualnego projektu, ściśle dostosowanego do wymagań procesu produkcyjnego i substancji dozowanej. Projekt powstaje na podstawie danych wejściowych klienta, wywiadu z klientem oraz badań przeprowadzonych na docelowym materiale w wewnętrznym laboratorium.

Tylko takie podejście gwarantuje spełnienie wymagań procesu produkcyjnego i co ważne zachowanie parametrów materiału dozowanego zgodnie z jego kartą charakterystyki.

Maszyny w zależności od ich zastosowania mogą być wyposażone w szereg specjalistycznych rozwiązań technicznych jak systemy mieszania, cyrkulacji, odgazowywania, podgrzewania itp. Urządzenia wyposażone są w niezbędną czujniki, aby zachować pełną kontrolę nad procesem dozowania.

Każde urządzenie opuszczające naszą linię produkcyjną jest dokładnie testowane na docelowym surowcu. Nasi klienci mają więc pewność, że produkt bez opóźnień zostanie włączony w ich proces produkcyjny zgodnie z harmonogramem.

Warto zaznaczyć, iż wieloletnia działalność badawcza APCom nie skupia się tylko na aspektach wydajności maszyn, ale również optymalizacji w tym optymalizacji kosztów eksploatacji maszyn, gdzie znacząco wyróżniamy się na tle konkurentów zagranicznych.

Maszyny dozujące APCom

Poznaj naszą ofertę robotów dozujących

Dozowanie

Urządzenie dozujące

RBX 2 MIXER

Ekonomiczne rozwiązanie

Dozowanie

Urządzenie dozujące

RBX 3 MIXER

Najbardziej zaawansowany

Dozowanie

Urządzenie dozujące

RBX 4 MIXER

Wysoka wydajność

Dozowanie

Urządzenie dozujące

RBX VACUUM MIXER

Dozowanie w próżni

Dozowanie

Urządzenie dozujące

RBX P MIXER

Dozownik tłoczkowy

Zobacz pełną ofertę naszego sklepu.

Skorzystaj z fachowej pomocy naszych doradców

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.

+48 32 360 32 96

office@apcom.pl

Józefa Mazura 4
41-253 Czeladź

Formularz kontaktowy

Możesz również skorzystać z naszego formularza, gdzie zawarte są wszystkie niezbędne dane, do wyceny projektu maszyny?

Napisz do nas

Maszyny do dozowania wykonane w zaawansowanej technologii

Sprzęt dozujący jest wykorzystywany w wielu branżach. Bez nowoczesnych urządzeń umożliwiających precyzyjne dozowanie jedno i wielkoskładnikowych materiałów płynnych, wytworzenie wielu produktów byłoby zwyczajnie niemożliwe. Dzięki naszej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu na rynku, dostarczamy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możemy wspomóc skomplikowane procesy produkcyjne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na systemy dozujące materiały chemoutwardzalne.

Wśród niezawodnych urządzeń znajdujących się w naszym asortymencie, możemy wymienić między innymi dozowniki pozwalające na precyzyjne zalewanie żywicą, klejenie i uszczelnianie oraz dozowanie wysoko lepkich past termoprzewodzących lub silikonów. Wszystkie produkowane przez nas maszyny mogą zostać w pełni dostosowane do konkretnych zadań i potrzeb klientów.

Maszyny do dozowania – wszystko zaczyna się od projektu

Jesteśmy producentem urządzeń, co oznacza, że mamy możliwości dostosowania naszych urządzeń w pełni do Państwa zapotrzebowania. Konstrukcja naszych maszyn zaczyna się od sporządzenia indywidualnego projektu, w którym bierzemy pod uwagę wymagania procesu produkcyjnego i używanej w nim substancji dozowanej. Uwzględniamy w pracach dane wejściowe dostarczone przez klienta, a także przeprowadzamy szczegółowy wywiad, w celu zaproponowania rozwiązania, które będzie w pełni satysfakcjonować użytkownika oraz będzie możliwe do wykonania. Projekt jest uzupełniony także o wnioski płynące z badań przeprowadzonych na docelowym materiale w naszym wewnętrznym laboratorium.

Poprzez uwzględnienie powyższych czynników, produkowane przez nas maszyny różnią się od siebie zakresem funkcjonalności. Możemy dostarczyć proste urządzenia umożliwiające wykonywania podstawowych zadań, a także zaawansowany sprzęt wyposażony w specjalistyczne rozwiązania techniczne, takie jak systemy mieszania, cyrkulacji, odgazowania, podgrzewania i wiele innych.

Co istotne, niezależnie od złożoności wyprodukowanej maszyny do dozowania, testujemy ją na miejscu na docelowym surowcu. Dzięki temu mamy pewność, że trafi do Państwa sprawny sprzęt, który można zaraz po zainstalowaniu włączyć w proces produkcyjny.

Zaawansowane urządzenia dozujące zalewę – najlepsza jakość bezpośrednio od producenta

Przygotowaliśmy rozwiązania umożliwiające dostosowanie do pracy z wieloma rodzajami materiałów. Wśród naszych dozowników, znajdą Państwo także niezawodne maszyny dozujące zalewy. Wykorzystanie tego surowca wymaga jednak zaawansowanych urządzeń. Nasz sprzęt jest do tego stworzony.

Aplikacja zalewy do elektroniki to powszechnie stosowane rozwiązanie. Pozwala na utworzenie warstwy ochronnej, która doskonale zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Prawidłowe wykonanie powłoki wymaga właściwego dozowania i wymieszania oraz zaaplikowania zalewy na produkt.

Nasze urządzenia dozujące zalewy dwuskładnikowe, doskonale poradzą sobie z tego rodzaju zadaniami. Składniki w oddzielnych zbiornikach są przygotowywane do poboru przy ścisłej kontroli parametrów procesowych. Następnie oddzielne składniki dostarczane do pomp dozujących są tłoczone w dokładnych, wcześniej ustalonych, zaprogramowanych, ilościach i mieszane ze sobą w precyzyjny, równomierny i ciągły sposób. Dzięki temu proces produkcyjny uzyskuje stabilną powtarzalność.

Maszyny dozujące – niezawodne rozwiązania do każdego procesu

Dozowniki produkowane przez APCom radzą sobie doskonale w wielu różnych aplikacjach. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości komponenty, dzięki czemu sprzęt charakteryzuje się bardzo długą żywotnością, małą awaryjnością oraz umiarkowanymi działaniami serwisowymi. Wszystkie części zamienne dostępne są natychmiast z magazynu w optymalnych kosztach. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy bezpłatne, profesjonalne wsparcie telefoniczne, które działa od pierwszej chwili po otrzymaniu zgłoszenia serwisowego. Jeśli jednak urządzenie wymaga naszej bezpośredniej aktywności, mobilny zespół serwisowy jest również do dyspozycji.

Zachęcamy do zapoznania się z gotowymi modelami dostępnymi na naszej stronie. Oferujemy urządzenia w różnych wariantach, zarówno ekonomicznych, jak i bardziej rozbudowanych. Znajdą Państwo u nas także maszyny dozujące do pianki poliuretanowej oraz sprzęt umożliwiający zalewanie żywicą w warunkach próżni pod obniżonym ciśnieniem.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu!