Urządzenia dozujące

Zaawansowana technologia dozowania

Produkujemy systemy dozujące jedno i wieloskładnikowe na materiały płynne i półpłynne m.in do następujących aplikacji:

Produkcja każdej maszyny APCom rozpoczyna się od opracowania indywidualnego projektu, ściśle dostosowanego do wymagań procesu produkcyjnego i substancji dozowanej. Projekt powstaje na podstawie danych wejściowych klienta, wywiadu z klientem oraz badań przeprowadzonych na docelowym materiale w wewnętrznym laboratorium.

Tylko takie podejście gwarantuje spełnienie wymagań procesu produkcyjnego i co ważne zachowanie parametrów materiału dozowanego zgodnie z jego kartą charakterystyki.

Maszyny w zależności od ich zastosowania mogą być wyposażone w szereg specjalistycznych rozwiązań technicznych jak systemy mieszania, cyrkulacji, odgazowywania, podgrzewania itp. Urządzenia wyposażone są w niezbędną czujniki, aby zachować pełną kontrolę nad procesem dozowania.

Każde urządzenie opuszczające naszą linię produkcyjną jest dokładnie testowane na docelowym surowcu.  Nasi klienci mają więc pewność, że produkt bez opóźnień zostanie włączony w ich proces produkcyjny zgodnie z harmonogramem.

Warto zaznaczyć, iż wieloletnia działalność badawcza APCom nie skupia się tylko na aspektach wydajności maszyn, ale również optymalizacji w tym optymalizacji kosztów eksploatacji  maszyn, gdzie znacząco wyróżniamy się na tle konkurentów zagranicznych.

Maszyny dozujące APCom

Poznaj naszą ofertę robotów dozujących

Urządzenie dozujące

RBX 2 MIXER

Ekonomiczne rozwiązanie

Urządzenie dozujące

RBX 3 MIXER

Najbardziej zaawansowany

Urządzenie dozujące

RBX 4 MIXER

Wysoka wydajność

Urządzenie dozujące

RBX VACUUM MIXER

Dozowanie w próżni

Zobacz pełną ofertę naszego sklepu.

Skorzystaj z fachowej pomocy naszych doradców

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.

+48 32 360 32 96

office@apcom.pl

Józefa Mazura 4
41-253 Czeladź

Formularz kontaktowy

Możesz również skorzystać z naszego formularza, gdzie zawarte są wszystkie niezbędne dane, do wyceny projektu maszyny?

Napisz do nas