Idealna wylewana uszczelka.

Idealna wylewana uszczelka – elastyczność (prostota) wytwarzania, poprawa jakości niższe koszty. W końcowym efekcie lepsza ochrona środowiska.

❗️❗️ Coraz bardziej zaawansowane układy elektroniki lub mechaniki wymagają nietypowych rozwiązań oraz nietypowych czytaj dalej.

BLOG

APCom wraca na tory!

Jak wszyscy dobrze widzimy i czujemy sezon letni zbliża się do nas coraz większymi krokami. Także i my w APCom mamy co świętować. Nasze dozowniki wracają do pracy aby brać czynny udział podczas czytaj dalej.

BLOG

Bezpieczna elektronika to niezawodna elektronika!

💧 Nikt nie lubi wilgoci mogącej pojawiać się w niepożądanych miejscach. Dlatego tak ważne jest oddzielanie „czystej” elektroniki od otoczenia. Pozwoli to unikać potencjalnie czasochłonnych napraw oraz zaoszczędzi sporo nerwów. Wykorzystanie w tym czytaj dalej.

BLOG

Próżnia w świecie dozowania.

Złożoność technologii wytwarzania wymaga czasami zastosowania niecodziennych rozwiązań w celu zagwarantowania poprawnego funkcjonowania gotowego wyrobu. Ciągła miniaturyzacja elektroniki oraz czytaj dalej.

BLOG

Technologie dozowania – szeroki wachlarz zastosowań.

Technologie dozowania nie są związane tylko z branżą elektroniczną, nie służą tylko do wylewania uszczelek czy też klejenia wybranych komponentów. Jak widać technologie dozowania znajdują swoje zastosowanie w bardzo czytaj dalej.

BLOG

Jeden dozownik – multi możliwości.

Przedstawiamy Państwu dość niecodzienny dozownik zaprojektowany oraz wykonany przez firmę APCom. Urządzenie ma za zadanie dozowanie dwuskładnikowego kleju gwarantując przy tym czytaj dalej.

BLOG

Więcej nie zawsze znaczy lepiej.

Każda firma dysponuje ograniczonym miejscem dla nowo powstających linii produkcyjnych, dlatego tak ważne jest już we wczesnej fazie projektu szczegółowe przeanalizowanie dostępnych czytaj dalej.

BLOG
czytaj więcej…