Zalewanie

Roboty dozujące – zalewanie

Jakość procesu produkcyjnego

W dzisiejszych czasach elektronika wkracza w coraz więcej elementów codziennego życia. W związku z miniaturyzacją i rosnącymi wymaganiami jakościowymi produkcja jest coraz trudniejsza. Jednym z etapów tej produkcji może być zalewanie żywicami. Zalewanie to proces wypełniania całego układu elektronicznego materiałami chemoutwardzalnymi. Zwykle masę zalewową wlewa się obudowy, w której umieszczona jest część elektroniczna.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Zalewanie jest stosowane w celu:

  • hermetyzacji przed warunkami zewnętrznymi
  • poprawy właściwości mechanicznych
  • poprawy odprowadzania ciepła
  • poprawy izolacji elektrycznej

W celu poprawy jakości i wydajności tego procesu możemy zaproponować realizację tego procesu za pomocą naszych urządzeń.

Zalewanie

Galeria ROBO H 3Dx

Zalewanie

Masz dodatkowe pytania?

Umów się z naszym doradcą na rozmowę lub prezentacje naszych rozwiązań

+48 32 360 32 96

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.

+48 32 360 32 96

office@apcom.pl

Józefa Mazura 4
41-253 Czeladź

Formularz kontaktowy

Możesz również skorzystać z naszego formularza, gdzie zawarte są wszystkie niezbędne dane, do wyceny projektu maszyny?

Napisz do nas

Zalewanie żywicą – dedykowany sprzęt wysokiej jakości

Żywice są powszechnie wykorzystywane w wielu branżach, zwłaszcza tam, gdzie częścią składową wytwarzanego elementu jest wszelkiego rodzaju elektronika. Jest to obecnie jeden z najlepszych dostępnych sposobów na odpowiednie zabezpieczenie produktów i poprawienie ich jakości. Jesteśmy w stanie dostarczyć zaawansowane technologicznie rozwiązania w postaci niezawodnych robotów dozujących, które poradzą sobie z aplikowaniem tego rodzaju surowca.

Projektujemy nasze roboty dozujące z myślą o konkretnych zastosowaniach. Jesteśmy bardzo elastyczni. Na bazie gotowych projektów konstruujemy dla Państwa produkty idealnie dostosowane do specyfiki danej branży Umożliwia to osiągnięcie najlepszych efektów i wydajności. Produkcję naszego sprzętu poprzedzają liczne konsultacje ze zleceniodawcami. Mają Państwo ogromny wpływ na to, jakim zakresem funkcji będzie charakteryzować się ostatecznie zakupiony system dozujący. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszej oferty!

Zalewanie elektroniki żywicą – zalety tego rozwiązania

Dlaczego roboty dozujące żywicę są tak bardzo cenione w tylu branżach? Zalewanie elektroniki wiąże się z wieloma plusami. Stanowi przede wszystkim doskonały sposób na zabezpieczenie urządzenia przed szkodliwym wpływem niekorzystnych warunków zewnętrznych. Dzięki temu do układu nie mają prawa dostać się pyły ani wilgoć. Powłoka z żywicy może także poprawić właściwości mechaniczne danego produktu, służyć za izolację elektryczną oraz usprawnić proces odprowadzania ciepła.

Dzięki naszym precyzyjnym maszynom ten proces jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Precyzyjnie zaprogramowane funkcje pozwalają na pełną kontrolę w kwestii dozowania dawek i szybkości ich aplikacji. W ten sposób mogą Państwo nie tylko usprawnić i przyśpieszyć proces produkcji, ale ograniczyć także w znaczny sposób zużycie materiału. Jest to oszczędność, która zostaje w kieszeni!

Zalewanie elektroniki za pomocą zautomatyzowanych systemów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w tej branży precyzja jest najważniejszym czynnikiem. Tyczy się to zwłaszcza przypadków, gdy wymagane jest użycie technologii dozowania żywic dwuskładnikowych. Nasze roboty poradzą sobie z tym bez problemu, odmierzając materiał w dokładnie określonych proporcjach i mieszając go zawsze w ten sam zaprogramowany wcześniej sposób. Ta systematyczność wynikająca z pełnej automatyzacji pozwala na uzyskanie mieszaniny o zawsze takich samych właściwościach.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o automatyzacji zalewania elektroniki żywicą oraz możliwości naszego sprzętu, zachęcamy do kontaktu. Chętnie doprecyzujemy szczegółowe kwestie techniczne i zakres możliwości naszych robotów dozujących. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo w pełni zadowoleni z otrzymanych produktów!