Technologie dozowania

APCom Czeladź

Firma APCom zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą urządzeń przeznaczonych do dozowania materiałów chemoutwardzalnych. Jesteśmy firmą prywatną z 100% kapitałem polskim. Procesem dozowania i lutowania zajmujemy się ponad 20 lat. Posiadamy w swojej ofercie zestawy mające zastosowanie jako dozowniki zalew, klejów, żywic lub pianek umożliwiające mieszanie i dozowanie materiału płynnego w dowolnej proporcji składników, prędkości i dawce.

Producent Maszyn Dozujących
Producent Maszyn Dozujących

Korzystając z bogatego doświadczenia podczas wdrażania różnorodnych aplikacji potrafimy dostarczyć właściwe rozwiązanie bazujące na sprawdzonych podzespołach, a jednocześnie zoptymalizowane pod względem kosztów w całym cyklu życia produktu.

Nasze urządzenia z powodzeniem funkcjonują w wielu firmach, które działają m.in. w branżach: elektronika i elektrotechnika, motoryzacja, medycyna, budownictwo.

Dostarczane urządzenia są naszej konstrukcji – wiemy jak one działają nie tylko z folderów, które przyśle nam producent.

Ponadto praktycznie wszystkie części do naszych urządzeń posiadamy na półce i są dostępne z dnia na dzień w przypadku konieczności serwisu.

Producent Maszyn Dozujących

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.

+48 32 360 32 96

office@apcom.pl

Józefa Mazura 4
41-253 Czeladź

Formularz kontaktowy

Możesz również skorzystać z naszego formularza, gdzie zawarte są wszystkie niezbędne dane, do wyceny projektu maszyny?

Napisz do nas