Automatyzacja
robo-h-3dx-automatyzacja

ROBO H 3Dx

Automatyzacja procesów technologicznych

Zaawansowana technologia dozowania

Roboty przemysłowe znajdują zastosowanie wszędzie gdzie proces wymaga dużej precyzji nie tylko w dawkowaniu czy utrzymaniu konkretnych warunków fizycznych dla substancji dozowanej, ale przede wszystkim podczas zalewania żywicy po wcześniej zaprogramowanej, precyzyjnie wyznaczonej ścieżce.

Konstrukcja robota jest rozwiązaniem zaprojektowanym i rozwijanym od lat przez APCom.

Nasze maszyny stosowane są w wielu gałęziach przemysłu. Stosowana technologia oparta jest o najwyższej jakości tylko sprawdzone w wielu realizacjach komponenty elektroniczne gwarantujące dużą niezawodność.

Oferowane maszyny są w pełni autorskim produktem ściśle zaprojektowanym pod proces produkcyjny w którym mają uczestniczyć z uwzględnieniem właściwości substancji chemicznych na których ma pracować.

Projekt powstaje na podstawie danych wejściowych klienta, kart charakterystyk surowców i wreszcie badań wykonanych na docelowym materiale w naszym laboratorium. Tylko takie podejście gwarantuje spełnienie oczekiwań i co ważne zachowanie parametrów dozowanej mieszaniny zgodnie z założeniami producenta.

Warto zaznaczyć, że każde urządzenie opuszczające naszą linię produkcyjną jest dokładnie testowane na docelowym surowcu. Nasi klienci mają więc pewność, że nasz produkt bez opóźnień zostanie włączony w ich proces produkcyjny zgodnie z harmonogramem.

Pomimo indywidualnego podejścia do każdego projektu, modułowa konstrukcja pozwala na przebudowę bądź rozbudowę wg preferencji klienta prawie w dowolnym momencie.

Podstawowe parametry

Wymiary urządzenia (dł. x szer. x wys.) 1000 x 1000 x 1600 mm
Pole robocze 600 x 500 x 175mm
Przybliżona waga 250 kg
Napędy serwonapędy na wszystkich osiach gwarantujące dużą dynamikę i precyzję pozycjonowania
Oprogramowanie dedykowane oprogramowanie zoptymalizowane pod kątem aplikacji dozowania
Interfejs interfejs użytkownika w języku polskim
Kontrola kontrola optyczna produktów po procesie
Czujniki czujnik do precyzyjnego pomiaru położenia końcówki roboczej – aby zniwelować niedokładności wymiennych elementów eksploatacyjnych
Zasilanie materiałem zewnętrzny moduł do poboru materiału z pojemników dostawców
Przestrzeń robocza zamknięta przestrzeń robocza chroniąca operatora i umożliwiająca podłączenie dedykowanej wentylacji
Wentylacja system pochłaniania oparów

Automatyzacja procesów – roboty APCom

Poznaj naszą ofertę robotów

Automatyzacja

Uszczelnianie / Klejenie

Automatyzacja

Zalewanie

Automatyzacja

Lutowanie

Poznaj ROBO H 3Dx

Zobacz pełną ofertę naszego sklepu.

Skorzystaj z fachowej pomocy naszych doradców

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.

+48 32 360 32 96

office@apcom.pl

Józefa Mazura 4
41-253 Czeladź

Formularz kontaktowy

Możesz również skorzystać z naszego formularza, gdzie zawarte są wszystkie niezbędne dane, do wyceny projektu maszyny?

Napisz do nas

Automatyzacja i robotyzacja procesów technologicznych

Z uwagi na ciągły rozwój technologiczny bardzo duży znaczenie ma automatyzacja procesów produkcyjnych. Tego typu rozwiązania znajdują zastosowanie w każdej branży, zwłaszcza w tych, w których produkcja wymaga precyzyjnego dawkowania oraz utrzymywania substancji dozowanej w konkretnych warunkach. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam na konstruowanie dedykowanego sprzętu, który doskonale radzi sobie z takimi zadaniami.

Wszystkie nasze rozwiązania opracowywane są przy pełnej konsultacji z klientem. Każdy z naszych precyzyjnych robotów jest dostosowany pod ściśle określony proces produkcji, który ma zrealizować, uwzględniając jednocześnie właściwości substancji chemicznych, które mają być dozowane. Dzięki temu finalny produkt, który trafia do Państwa jest wyprodukowany idealnie z uwzględnieniem warunków panujących na danej linii produkcyjnej. W ten właśnie sposób poprawia się wydajność pracy oraz znacząco zmniejsza się ilość wad. Skraca się też czas. Inwestycja w automatyzację procesów technologicznych to pierwszy krok do rozwoju!

Automatyzacja procesów produkcyjnych i jej zalety

Tego rodzaju rozwiązania sprawdzają się znakomicie między innymi podczas zalewania elektroniki żywicą, lutowania, a także uszczelniania za pomocą kleju. Wszystkie te zadania wymagają ogromnej precyzji, której nie jest w stanie zapewnić człowiek. Automatyzacja procesów technologicznych pozwala na uzyskanie systematyczności. Dzięki temu każda dawka substancji jest dokładnie taka sama i posiada te same właściwości chemiczne. Zapewnia to stały, wysoki poziom elementów powstających na danym etapie produkcji.

Automatyzacja i robotyzacja procesów technologicznych to coś, co pozwoli Państwu na oszczędność. Precyzyjne dozowanie substancji oznacza jej mniejsze zużycie, a to sprawia, że materiału wystarcza na dłużej. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszego sprzętu umożliwiającego usprawnienie procesów produkcyjnych, zachęcamy do odwiedzin poszczególnych podstron dotyczących uszczelniania klejem, lutowania oraz zalewania żywicą.

Automatyzacja procesów technologicznych razem z APCom

Zapewniamy naszym klientom wsparcie na każdym etapie sprzedaży. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość i wydajność, dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do dostosowania produkowanego przez nas sprzętu do Państwa oczekiwań. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że nasze roboty dozujące sprawdzą się nawet w przypadku najbardziej wymagających wyzwań.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty dotyczącej automatyzacji i robotyzacji procesów technologicznych, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta chętnie rozwieje wszystkie wątpliwości, przybliży szczegóły i doradzi wybór najlepszych dostępnych rozwiązań.