Wyświetlanie 1–16 z 38 wyników

Niezawodne akcesoria dozownicze w niskich cenach

W APCom zapewniamy kompleksowe wsparcie dla naszych klientów, na każdym etapie zamówienia. Nie tylko projektujemy i produkujemy wysokiej jakości maszyny dozujące, ale prowadzimy także sprzedaż dedykowanych narzędzi i akcesoriów. Ich zakup umożliwia jeszcze lepsze spersonalizowanie poszczególnych urządzeń i dokładniejsze przystosowanie ich do warunków pracy panujących w danym zakładzie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z rosnącego zapotrzebowania na części zamienne elementów dozujących, zwłaszcza tych szczególnie narażonych na zużycie. Źle działające adaptery, nakrętki czy igły mogą być powodem znacznego pogorszenia jakości pracy. Zaopatrz się u nas w części zapasowe, a nie będziesz musiał się martwić ewentualnym uziemieniem maszyny w przypadku nieprzewidzianej awarii.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi akcesoriami dozowniczymi, zachęcamy do zapoznania się ze rozbudowanymi opisami poszczególnych elementów, zamieszczonymi na ich podstronach. Znajdziesz tam szczegółowe dane techniczne, które ułatwią Ci dokonanie wyboru.

Akcesoria do dozowania żywic – precyzyjne igły

Jedynym z najważniejszych elementów dozownika, jest igła. Jest ona równocześnie najbardziej narażona na zużycie lub uszkodzenia, a jej wadliwe działanie wpływa negatywnie na jakość całej wykonywanej pracy. Właśnie dlatego znaczną część naszej oferty na akcesoria do dozowania żywic stanowią te konkretne elementy zamienne. Mamy w sprzedaży bardzo duży wybór igieł, zróżnicowanych pod kątem materiału wykonania oraz rozmiarów. Pozwala to na swobodne dopasowanie końcówki dozującej do specyfiki wykonywanej pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z modelami plastikowymi oraz plastikowo-metalowymi. W przypadku tych pierwszych, do produkcji stosujemy wysokiej jakości polipropylen, który zapewnia odpowiednią wytrzymałość i trwałość igły. Akcesoria do dozowania żywic z elementami metalowymi stanowią jeszcze lepsze zabezpieczenie i chronią igłę przed przerwaniem. Sprzedawane przez nas elementy są w pełni kompatybilne z naszymi maszynami i zamontujesz je w nich bez większych problemów.

Akcesoria do maszyn dozujących – nakrętki i adaptery

Zachęcamy także do sprawdzenia adapterów Luer Lock w różnych rozmiarach. Umożliwiają one bardzo łatwą i stabilną instalację igieł i zapewniają bezpieczne warunki do dozowania materiału. W ofercie na akcesoria do maszyn dozujących posiadamy także między innymi plastikowe nakrętki do przykręcania mikserów.

Jeżeli nie jesteś pewien, jakiego rodzaju akcesoria do dozowania żywic będą dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Nasi doradcy bardzo chętnie pomogą Ci dobrać elementy pasujące do Twojej maszyny i upewnią się, że będą one spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas wszystkie części, których potrzebujesz!