Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wysokiej klasy dozowniki przemysłowe – usprawnij procesy produkcyjne

W ofercie APCom znajdziesz maszyny dozujące świetnej jakości, które pomogą Ci w zoptymalizowaniu produkcji. Sprzedajemy zróżnicowane modele urządzeń, które bez większych problemów dostosujesz do własnego zapotrzebowania. Dobierz je pod kątem funkcjonalności, wymiarów oraz ceny. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. Jesteśmy pewni, że nie będziesz nimi zawiedziony!

Nasze dozowniki przemysłowe to sprzęt, który wyróżnia się na tle produktów konkurencji. To rodzimy sprzęt wytworzony z wytrzymałych materiałów, dzięki którym jest idealnie przystosowany do nawet bardzo intensywnej pracy. Konstrukcja maszyny oparta jest na prefabrykowanej ramię aluminiowej. Takie rozwiązanie nie tylko doskonale zabezpiecza urządzenie, ale także umożliwia późniejszą bezproblemową rozbudowę.

Oferowany przez nas sprzęt pomimo swojej wytrzymałości jest bardzo lekki i przystosowany do przemieszczania. Przymocowane do ramy kółka sprawią, że bez problemu będziesz mógł zmienić jego pozycję i ustawić zgodnie z zapotrzebowaniem. Szczegółowe wymiary dozowników przemysłowych, a także ich wizualizacje znajdziesz na poszczególnych podstronach produktowych.

Dozowniki żywic i kleju – precyzyjne maszyny dla wymagających klientów

Każdy z oferowanych przez nas dozowników jest wysoce konfigurowalny. W konsultacji z naszym działem obsługi klienta, możesz dostosować jego funkcjonalności do własnych procesów produkcyjnych. Dzięki temu osiągniesz najlepszą wydajność.

Wśród podstawowych modeli dozowników żywic możemy wyróżnić między innymi RBX 2 MIXER. To ekonomiczne rozwiązanie, które łączy niewielkie rozmiary i atrakcyjną cenę z dużą liczbą funkcjonalności. Przez wzgląd na swoją przepustowość i pojemność wynoszącą do 40 litrów, jest świetnym wyborem w przypadku mniej zaawansowanych procesów dozowania.

Jeżeli należysz do bardziej wymagających klientów, zachęcamy do sprawdzenia modeli dozowników żywic RBX 3 MIXER i RBX 4 MIXER. Charakteryzują się one dużo większą wydajnością dozowania mieszaniny (która może wynosić nawet do 10 litrów na minutę w przypadku najbardziej zaawansowanych urządzeń!). Ogromna liczba dodatkowych funkcji, sprawiają, że powyższe dozowniki to jedne z najlepszych dostępnych na rynku opcji.

Przemysłowe dozowniki kleju w atrakcyjnych cenach

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości naszych maszyn, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, również na temat możliwości skonfigurowania dozowników kleju i żywicy specjalnie pod Twój proces produkcyjny. Oferujemy najlepsze rozwiązania w kraju, dlatego warto stawiać na nasz sklep. Jesteśmy pewni, że będziesz w stu procentach zadowolony z naszych znakomitych produktów!